Podwójne święto w czyżowickiej szkole

Więcej…13 października 2017 roku nasza szkoła miała podwójną okazję do świętowania.Obchodziliśmy 15 rocznicę nadania naszej szkole imienia Wincentego Woźniaka a także DEN. Świętowanie rozpoczęliśmy od Mszy świętej pod przewodnictwem ks.Ł. Szromka. Dalszy ciąg uroczystości odbył się na sali gimnastycznej. Zaprezentowali się przedstawiciele wszystkich etapów edukacyjnych.

Więcej…

 

III a i III b na przedstawieniu

Więcej…W dniu 19 października 2017 r. trzecioklasiści pojechali do Jastrzębie Zdroju na przedstawienie "Karolcia".

Sztukę wystawił Teatr Nowoczesny z Krakowa.

Więcej…

 

Spotkanie ze strażakiem

W dniu 6 października 2017r. w ramach lekcji edukacji dla bezpieczeństwa uczniowie klas III uczestniczyli w spotkaniu ze strażakiem - panem Marianem Muchą. Tematem spotkania było przypomnienie uczniom zasad bezpiecznego zachowania w domu, szkole oraz przedstawienie podstawowych zasad postępowania w przypadku powstania pożaru lub innego niebezpiecznego zdarzenia.

Więcej…

 

Ku pamięci Wincentego Woźniaka

Więcej…W minioną środę, tj. 04.10.2017 r., w murach naszej szkoły gościliśmy niezwykłe osobistości, czyli uczniów patrona podstawówki - Wincentego Woźniaka. Swoją obecnością zaszczycili nas:

Więcej…

 

Flypark

Więcej…Uczniowie klasy IIb gimnazjum w Czyżowicach, z inicjatywy Marty Kacprzak, wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Fly Park w Radlinie, który polegał na napisaniu ciekawego

Więcej…

 

Wybory do Rady Młodzieżowej 2017/2018

Więcej…W dniu 27 września 2017 r. na terenie świetlicy szkolnej odbyły się wybory do nowej RADY MŁODZIEŻOWEJ, w których udział wzięło 363 uczniów z klas od 1 do 7 oraz oddziały gimnazjum. Uczniowie wybrali 10 swoich przedstawicieli spośród 44 kandydatów.

Więcej…

 

Zebranie rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach serdecznie zaprasza na spotkanie z rodzicami, które odbędzie się 20 września 2017 r. (środa) o godzinie 17:00 na patio (część gimnazjalna).

Ze względu na wagę przedstawianych informacji prosimy o obecność wszystkich rodziców.

 

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Więcej…Pierwszy dzwonek w tym roku zadzwonił wyjątkowo 4 września. Tego dnia w Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych, nauczyciele oraz rodzice zgromadzeni na sali gimnastycznej zostali powitani przez dyrektora szkoły Aleksandra Kuczę.

Więcej…

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach informuje,
iż inauguracja roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. (poniedziałek):

  • dla uczniów klas II-VII oraz II i III gimnazjum o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej.
  • dla uczniów klas I o godzinie 10.00 na patio.

Rogi obfitości dla pierwszoklasistów należy składać w sekretariacie do 31.08 2017 r. (czwartek).