Szkoła Podstawowa im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach

Wyniki konkursu ,, Plastelinowe cudeńka”

Więcej…W szkolnym konkursie plastycznym w kat. kl. I – III i IV-VI pt.. „Plastelinowe cudeńka” zorganizowanym przez świetlicę szkolną oraz pedagoga szkolnego wzięło udział wielu uczniów naszej szkoły.

Więcej…

 

Wystrój świąteczny szkoły

Więcej…Rada Młodzieżowa pragnie serdecznie podziękować klasom, które dostarczyły ozdoby na naszą szkolną choinkę : I b, III a, III b, IV a, IV b, IV c i V b oraz oddziałom gimnazjalnym : II b, III a i III b. Szczególne podziękowania składamy również p. Jerzemu Rebesiowi - szkółka drzew i krzewów ozdobnych za ufundowanie pięknej choinki.

Więcej…

 

Akcje charytatywne Rady Młodzieżowej

W miesiącach od września do listopada Rada Młodzieżowa przeprowadziła 3 akcje charytatywne :

Więcej…

 

26 finał WOŚP

Więcej…14 stycznia 2018r. w naszej szkole zlokalizowany będzie Sztab z okazji 26-tego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do współpracy zgłosiło się 25 wolontariuszy z naszej szkoły. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Sztabu w tym dniu.

Więcej…

 

Wizyta Świętego Mikołaja

Więcej…Uczniowie szczególnie najmłodszych klas z niecierpliwością oczekiwały Św. Mikołaja, który miał przynieść upragnione prezenty. Tak też się stało. Św. Mikołaj ze swoją świtą pojawił się już rano odwiedzając poszczególne klasy. Swoją obecnością z workiem prezentów sprawił dzieciom wiele radości, odpowiadał także na wszystkie zadane pytania. Zawitał do wszystkich, którzy

Więcej…

 

Zabawy andrzejkowe

Więcej…

W dniu 30 listopada 2017 r. Rada Młodzieżowa zorganizowała zabawy andrzejkowe dla najmłodszych klas naszej szkoły. Przygotowano 5 stoisk, w których każdy znalazł coś dla siebie. Św. Andrzej dał nam znać, co się z nami będzie dziać.

Więcej…

 

Konkurs "Jestem w Gazecie!"

Serdecznie gratuluję uczestnictwa uczniów w wojewódzkim konkursie "Jestem w Gazecie!"

W okolicznościowej publikacji pokonkursowej znalazły się prace:

Więcej…

 

Dzień Misia

Więcej…24 listopada br. w naszej szkole zrobiło się bardzo wesoło i kolorowo, a to za sprawą dużej ilości sympatycznych MISIÓW.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, dzieci przybyły do szkoły z pluszowymi towarzyszami.

Więcej…

 

Wojewódzki konkurs leksykalny z języka angielskiego.

Więcej…W dniu 21 listopada 2017 w Szkole Podstawowej w Skrzyszowie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród wojewódzkiego konkursu leksykalnego z języka angielskiego ENGLISH VOCABULARY GENIUS (zwanym również EVG). Uczniowie szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych walczyli między sobą o tytuł Geniusza Słówek. Z naszej szkoły

Więcej…

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Więcej…Dobiegł końca pierwszy etap Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, który w naszej szkole realizowany był od 6 do 23 listopada.  Do  etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Więcej…

 

20 listopada – Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Więcej…

„W chwili, w której umiera w nas dziecko, zaczyna się starość...”

Dzieci w naszym kraju są przyzwyczajone, żeby świętować 1 czerwca. Tymczasem 20 listopada też mają ku temu okazję. Powszechny Dzień Dziecka nazywany jest także Dniem Praw Dziecka. Jest obchodzony w rocznicę uchwalenia Deklaracji Praw Dziecka w 1959 r. oraz Konwencji o Prawach Dziecka w 1989 r. Choć dzieciaki swój szczególny dzień mają 1 czerwca

Więcej…

 
Więcej artykułów…