Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Informacje dla uczniów klas 8 i 3 gimnazjum, kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020. TUTAJ

 

 

Darmowe podręczniki

W roku szkolnym 2018/19 wszyscy uczniowie otrzymają z biblioteki szkolnej darmowe podręczniki. W związku z tym, przypomina się, że podręczniki są własnością Szkoły i stanowią część księgozbioru biblioteki szkolnej.

Uczniowie zobowiązani są

Więcej…

 

List MEN

List Minister Edukacji Narodowej dla rodziców i opiekunów POBIERZ TUTAJ

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas 2-8 oraz 3 gimnazjalnych rozpocznie się o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej.

 

Policjanci w klasach I

Więcej…5 września 2018 roku pierwszaków odwiedzili policjanci, którzy opowiedzieli o zasadach bezpiecznego poruszania się drogach. Na pamiątkę dzieci otrzymały odblaski.

Więcej…

 

Pasowanie na ucznia

Więcej…W dniu 3 września 2018 roku odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej. Przyszłych pierwszoklasistów powitali uczniowie klasy IV, dyrektor A. Kucza oraz wychowawcy. Po uroczystym ślubowaniu dyrektor dokonał pasowania za pomocą pióra. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, zeszyty, odblaski, piłki, słodycze oraz rogi obfitości. Po wspólnej fotografii zaproszono zebranych na poczęstunek.

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 1158641