Przegląd Palm Wielkanocnych

Więcej…XV PRZEGLĄD PALM WIELKANOCNYCH W TURZY ŚL.

Z inicjatywy Rady Rodziców dziewczyny kółka plastycznego działającego w świetlicy szkolnej podjęły się wykonania dwumetrowej palmy wielkanocnej. W czasie twórczej pracy zaprosiliśmy przedstawicielkę KGW Czyżowice p. Janinę Patas, która pomogła nam zrobić nasze „wspólne dzieło”. 25 marca wzięłyśmy udział w

Więcej…

 

Spotkanie z Hanną Pasterny

Więcej…Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka zaprasza na spotkanie z Panią Hanną Pasterny.

 

Mam talent

Więcej…23 marca 2018 r., jak co roku z okazji pierwszego dnia wiosny, zaprosiliśmy młodzież na szkolną galę ,,Mam talent”. Taka formuła sprawdzała się w Gimnazjum im.ks.dr Gustawa Klapucha i prawdopodobnie znajdzie swe miejsce w kalendarzu Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach, bo została przyjęta z entuzjazmem przez obecnych uczniów klas III – VII i oddziałów gimnazjalnych.

Więcej…

 

Nocka w świetlicy

Więcej…W nocy z 19 na 20 marca odbyła się "nocka" w świetlicy szkolnej dla 12 dziewczyn z kółka plastycznego. Plan został całkowicie wypełniony i zrealizowany, a cel integracji grupy i twórczej pracy osiągnięty. Na samym początku przygotowaliśmy naszą świetlicę do spania rozkładając materace i przypomniałyśmy wcześniej podpisany i zatwierdzony regulamin.

Więcej…

 

Wyniki "WIELKANOCNY BARANEK"

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIELKANOCNY BARANEK"

W dniu 23 marca 2018r, komisja w składzie : Renata Gołąbek, Magdalena Miśków, Zuzanna Hanc postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Więcej…

 

Konkurs Recytatorski I-III

Więcej…

Dnia 15 marca br. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III pt. „Słońce, słońce, życie”. W konkursie wzięło udział 16 uczestników.

 

Więcej…

 

Konkurs "Poznajemy kulturę..."

Więcej…W dniu 15.03.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim odbył się konkurs pt. "Poznajemy kulturę Hiszpanii i Włoch" pod honorowym patronatem PODN. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć uczniów Naszej szkoły pod opieką p. Anny Hajdugi.

Więcej…

 

Miss & Mister 2018

Więcej…Tradycją w naszej szkole stały się już od paru lat w dniu 8 marca Wybory MISS I MISTER dla klas od IV-VI. W tym roku startowało 8 uczestników. Zadaniem każdego z nich było zabawne, krótkie przedstawienie się, druga konkurencja polegała na zaprezentowaniu się w mini show, a ostatnia to już była twórcza praca polegająca na zrobieniu „profesjonalnego”

Więcej…

 

Projekt edukacyjny klasy Va „Książka, którą polecam...”

Więcej…Pod koniec lutego br. zakończono realizację projektu edukacyjnego w klasie Va. Zadaniem uczniów było przeczytanie dowolnej książki z regałów opisanych: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i....

Więcej…

 

Szkolny konkurs patriotyczny

Więcej…

7 marca br. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski „Patriotyzm w sercu dziecka”. Został on zorganizowany z okazji obchodzonego w tym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnikami konkursu byli uczniowie wszystkich klas: od I SP do III gimnazjum, którym przysłuchiwał się pan dyrektor Aleksander Kucza, zaproszony jako gość.

Więcej…

 

Kacper Wojak z tytułem laureata

Kacper Wojak, uczeń klasy 7a uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Serdeczne gratulacje dla Kacpra oraz Pani Anny Jurczyk za przygotowanie do konkursu.

 
Więcej artykułów…