Europejski Tydzień Sportu

Więcej…Europejski Tydzień Sportu, to ogólnoeuropejska kampania, realizowana pod hasłem " Bądź aktywny", mająca zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego trybu życia. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającej promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. W ramach tej akcji, w Szkole Podstawowej w Czyżowicach, w dniu 27.09.2018 r., odbyły się zawody lekkoatletyczne dla

Więcej…

 

"Rok dla Niepodległej"

Więcej…Nasi uczniowie biorą udział w konkursach Kuratorium Oświaty w Katowicach w ramach projektu "Rok dla Niepodległej".

Więcej…

 

Zawody sportowe

Więcej…Szkoła Podstawowa w Czyżowicach oraz Uczniowski Klub Sportowy "SPARTA" Czyżowice zapraszają

Więcej…

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Informacje dla uczniów klas 8 i 3 gimnazjum, kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020. TUTAJ

 

 

Darmowe podręczniki

W roku szkolnym 2018/19 wszyscy uczniowie otrzymają z biblioteki szkolnej darmowe podręczniki. W związku z tym, przypomina się, że podręczniki są własnością Szkoły i stanowią część księgozbioru biblioteki szkolnej.

Uczniowie zobowiązani są

Więcej…

 

List MEN

List Minister Edukacji Narodowej dla rodziców i opiekunów POBIERZ TUTAJ

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas 2-8 oraz 3 gimnazjalnych rozpocznie się o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej.

 

Policjanci w klasach I

Więcej…5 września 2018 roku pierwszaków odwiedzili policjanci, którzy opowiedzieli o zasadach bezpiecznego poruszania się drogach. Na pamiątkę dzieci otrzymały odblaski.

Więcej…

 

Pasowanie na ucznia

Więcej…W dniu 3 września 2018 roku odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej. Przyszłych pierwszoklasistów powitali uczniowie klasy IV, dyrektor A. Kucza oraz wychowawcy. Po uroczystym ślubowaniu dyrektor dokonał pasowania za pomocą pióra. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, zeszyty, odblaski, piłki, słodycze oraz rogi obfitości. Po wspólnej fotografii zaproszono zebranych na poczęstunek.

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 1311473