Spotkanie z Panią Hanną Pasterny

Więcej…4 kwietnia 2018r. odbyło się spotkanie z Panią Hanną Pasterny – podróżniczką, pisarką, działaczką społeczną oraz osobą niewidomą. Spotkanie to zostało zorganizowane dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców w porozumieniu z pedagogiem i psychologiem szkolnym. W spotkaniu brali udział uczniowie klas VII oraz oddziałów gimnazjalnych. Głównymi

Więcej…

 

Wojewódzki finał piłki nożnej

Więcej…Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku finał wojewódzki w kategorii U10 (rocznik 2008-09)

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 17 lat. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1,6 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Więcej…

 

Pasowanie na czytelnika

Więcej…6 kwiecień br. pierwszy raz w nowym pomieszczeniu biblioteki szkolnej odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klasy I a i I b. Na uroczystość uczniowie przybyli z wychowawcami: p. Michaliną Kucza i p. Wiesławą Szuścik. Swoją obecnością zaszczycił nas również pan dyrektor Aleksander Kucza, który pasował każdego pierwszaka na czytelnika naszej szkolnej biblioteki.

Więcej…

 

Zajęcia integracyjne

Więcej…„Inni, a jednak tacy sami – tolerancja zbliża ludzi”

28 marca 2018r. uczniowie klasy IVb wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Kurek oraz pedagogiem Panią Pauliną Sosnecką-Oleś udali się na zajęcia integracyjne do Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim.

Więcej…

 

Rady przedegzaminacyjne dla gimnazjalistów

Niezbędnik gimnazjalisty:

  1. Nie ucz się w nocy – na powtarzanie materiału jest już za

Więcej…

 

Przegląd Palm Wielkanocnych

Więcej…XV PRZEGLĄD PALM WIELKANOCNYCH W TURZY ŚL.

Z inicjatywy Rady Rodziców dziewczyny kółka plastycznego działającego w świetlicy szkolnej podjęły się wykonania dwumetrowej palmy wielkanocnej. W czasie twórczej pracy zaprosiliśmy przedstawicielkę KGW Czyżowice p. Janinę Patas, która pomogła nam zrobić nasze „wspólne dzieło”. 25 marca wzięłyśmy udział w

Więcej…

 

Mam talent

Więcej…23 marca 2018 r., jak co roku z okazji pierwszego dnia wiosny, zaprosiliśmy młodzież na szkolną galę ,,Mam talent”. Taka formuła sprawdzała się w Gimnazjum im.ks.dr Gustawa Klapucha i prawdopodobnie znajdzie swe miejsce w kalendarzu Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach, bo została przyjęta z entuzjazmem przez obecnych uczniów klas III – VII i oddziałów gimnazjalnych.

Więcej…

 

Nocka w świetlicy

Więcej…W nocy z 19 na 20 marca odbyła się "nocka" w świetlicy szkolnej dla 12 dziewczyn z kółka plastycznego. Plan został całkowicie wypełniony i zrealizowany, a cel integracji grupy i twórczej pracy osiągnięty. Na samym początku przygotowaliśmy naszą świetlicę do spania rozkładając materace i przypomniałyśmy wcześniej podpisany i zatwierdzony regulamin.

Więcej…

 

Wyniki "WIELKANOCNY BARANEK"

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIELKANOCNY BARANEK"

W dniu 23 marca 2018r, komisja w składzie : Renata Gołąbek, Magdalena Miśków, Zuzanna Hanc postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Więcej…

 

Konkurs Recytatorski I-III

Więcej…

Dnia 15 marca br. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III pt. „Słońce, słońce, życie”. W konkursie wzięło udział 16 uczestników.

 

Więcej…

 

Konkurs "Poznajemy kulturę..."

Więcej…W dniu 15.03.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim odbył się konkurs pt. "Poznajemy kulturę Hiszpanii i Włoch" pod honorowym patronatem PODN. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć uczniów Naszej szkoły pod opieką p. Anny Hajdugi.

Więcej…

 
Więcej artykułów…