Olimpiada wiedzy Archimedes.Plus

Więcej…6 listopada 2017 r. odbył się ogólnopolski konkurs „Olimpiada wiedzy Archimedes.Plus” w którym udział wzięło 25 uczniów z klas 3-7 Szkoły Podstawowej oraz 6 uczestników Gimnazjum.

Uczniowie:

  • Bartłomiej Kocur kl. III
  • Kamil Juszczyk kl. III

uzyskali tytuł Laureata I Stopnia z Wyróżnieniem

Więcej…

 

Warsztaty z doradztwa zawodowego

W dniu 12 stycznia 2018r. klasy III gimnazjum miały okazję uczestniczyć w warsztatach z doradztwa zawodowego – „Trendy na rynku pracy. Aktualny „barometr zawodów” powiatu wodzisławskiego”. Warsztaty prowadziła

Więcej…

 

Szkodliwość alkoholu - profilaktyka

W ostatnich kilku latach obserwujemy wyraźny wzrost zagrożeń alkoholowych wśród młodzieży. Dla młodego, rozwijającego się organizmu częste spożywanie alkoholu jest wręcz zabójcze, gdyż w krótkim czasie powoduje:

Więcej…

 

Dyskoteka karnawałowa w 4b

Więcej…12 stycznia 2018 r. klasa IV b bawiła się na dyskotece karnawałowej w świetlicy szkolnej. Salę udekorowaliśmy balonami i różnokolorowymi brokatowymi serpentynami jak na karnawał przystało.

Więcej…

 

POWIEDZ „STOP” GRYPIE!

Jesień i zima to okres wzmożonych zachorowań na grypę.

CZYM JEST GRYPA?

Grypa jest ostrą chorobą wirusową,

Więcej…

 

Warsztaty w 4b

Więcej…Warsztaty w klasie IV b – Integracja zespołu klasowego

W dniu 16.01.2018r. wychowawca klasy IV b p. Justyna Brysz zaprosiła na lekcję wychowawczą p. pedagog Paulinę Sosnecką-Oleś, która przeprowadziła zajęcia nt. współpracy i integracji zespołu klasowego.

Więcej…

 

26 finał WOŚP

Więcej…26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach za nami!

14 stycznia 2018r. w Sztabie od 14.30 nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły czekali na stawienie się wolontariuszy w celu rozliczenia kwoty zebranej do puszek WOŚP. W tym roku 25 wolontariuszy od wczesnych godzin porannych zbierało datki na terenie Czyżowic, Olzy, Rogów, Kokoszyc i Syryni.

Więcej…

 

Dyskoteka karnawałowa

Więcej…Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach serdecznie zaprasza na dyskotekę karnawałową. Szczegółowe informacje na plakacie.

 

Linia 35

Więcej…Powiat Wodzisławski w porozumieniu z Gminą Gorzyce organizuje dowóz dzieci i młodzieży do szkoły w Czyżowicach. W styczniu przejazdy na trasie Czyżowice Dworcowa stacja kolejowa - Czyżowice Wodzisławska szkoła będą darmowe.

Więcej…

 

Góra grosza

W pierwszym tygodniu grudnia Rada Młodzieżowa przeprowadziła kolejną akcję charytatywną – Górę Grosza. Stanowiska tego Więcej…przedsięwzięcia znajdowały się w dwóch miejscach naszej szkoły

Więcej…

 

Projekt eTwinning

Więcej…W naszej szkole jest realizowany projekt eTwinning pod tytułem „Changes in eating habits. How does culture affect our food habits? Zmiany w nawykach żywieniowych. Jak kultura wpływa na nasze nawyki żywieniowe?”. Projekt powstał z inicjatywy pani Anny Hajdugi oraz uczniów Jakuba Staniczka, Krzysztofa Grabinioka, Radka Machnika i Wojtka Antończyka. W projekcie biorą udział uczniowie klas

Więcej…

 
Więcej artykułów…