Górnik

Więcej…Z okazji Dnia Górnika w  dniu 27. 11. 2018r. odbyło się spotkanie z  P. Jerzym Grabcem, który odwiedził  klasę  I i III. Gość przybył do szkoły w galowym stroju górniczym i opowiadał o ciężkiej pracy na kopalni. Po spotkaniu dzieci miały okazję przymierzyć czako górnicze i zrobić sobie zdjęcie.

Więcej…

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Więcej…W poniedziałek 26 listopada w naszej szkole zrobiło się bardzo kolorowo, a to za sprawą wielu pluszaków, które przybyły wraz z dziećmi z okazji DNIA MISIA. W bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawę książek, wystawę prac plastycznych przygotowaną przez klasę IV b oraz gazetkę tematyczną. Dla młodszych były kolorowanki, a dla starszych quiz z nagrodami. Bibliotekę szkolną odwiedziła także pani Justyna Brysz wraz z uczniami. Poniżej pamiątkowe zdjęcia.

Więcej…

 

SKO

Więcej…W naszej szkole rusza Szkolna Kasa Oszczędności! SKO PKO Banku Polskiego to największy, najstarszy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce program edukacji finansowej, dedykowany uczniom w wieku 5- 13 lat. SKO zachęca najmłodszych do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu finansów, ucząc gospodarności, wytrwałości i zaradności.

Więcej…

 

Dzień lat 70-tych

Więcej…Z inicjatywy Rady Młodzieżowej 23 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Lat 70-tych. 61 uczniów przebrało się w różnorodne, barwne stroje pasujące idealnie do tych lat. Komisja konkursowa składająca się z p. dyrektora i członków Rady przyznała następujące miejsca:

Więcej…

 

Nagrodzeni w konkursie "1,2,3 - Polska!"

Więcej…19 listopada 2018 r. Marta Kacprzak, Jakub Kwaśnica, Nikodem Zychma i Paweł Mruzek uczestniczyli w uroczystej gali podsumowującej wojewódzki konkurs "1,2,3 - Polska!" na spot promujący wartości patriotyczne.Gala odbyła się w katowickiej siedzibie śląskiego oddziału IPN-u.

Więcej…

 

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Więcej…Piątek, 16 listopada wyglądał w naszej szkole zupełnie inaczej niż zwykle, dlatego iż obchodziliśmy Dzień Tolerancji. Dzień ten stał się okazją do zastanowienia się nad własną postawą m.in.: wobec przedstawicieli innych religii, kultur, ras a także tych, których poglądy i tradycje różnią się od naszych

Więcej…

 

Nagroda dla najlepszych czytelników

Więcej…

W październiku – Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych najwięcej książek wypożyczyła klasa V a, która otrzymała dyplom i słodki poczęstunek.

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Uroczystość 100 rocznicy ....

Więcej… W dniu 11 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Część artystyczną przygotowaną przez uczniów

Więcej…

 

100 rocznica odzyskania niepodległości

Więcej…Szkoła Podstawowa w Czyżowicach zaprasza mieszkańców Czyżowic na uroczystość 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczegóły na plakacie.

 

Nagrody w konkursie „Gang Słodziaków”

Więcej…

W szkolnym konkursie czytelniczym dla klas II i III wzięła udział spora liczba uczniów, którzy czytali książki minimum 10 minut dziennie przez 21 dni i do 24 października złożyli w bibliotece szkolnej u p. Gabrieli Swoboda pracę plastyczną dot. „Gangu Słodziaków”.

Więcej…

 

Niepodległa

Więcej…Z okazji Święta Niepodległości nasi uczniowie w ramach zajęć dodatkowych z j. polskiego uczestniczyli w kilku konkursach osiągając sukcesy.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 1267863