Pierwsza pomoc

Więcej…W klasach 8 i III gimnazjalnych w ramach przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa zostały przeprowadzone dodatkowe warsztaty z pierwszej pomocy. Dzięki współpracy z OSP w Lubomi uczniowie mogli ćwiczyć na profesjonalnych fantomach i samodzielnie obsługiwać AED -

Więcej…

 

Konkurs "Poznajemy kulturę..."

Więcej…18 marca 2019 r. uczniowie gimnazjalni: Agnieszka Łatka, Pola Tannenberg, Annamaria Szczyrba, Marta Piszczan, Magdalena Kowalska i Wojciech Antończyk, wzięli udział w powiatowym konkursie "Poznajemy kulturę Włoch i Hiszpanii".

Więcej…

 

Ciekawa lekcja

Więcej…15 marca br. w naszej szkole odbyły się pokazy chemiczno – naukowe zaprezentowane przez firmę PREVAC z Rogowa. W spotkaniu z pracownikami firmy miała okazję uczestniczyć klasa III i IV b. Uczniowie dowiedzieli się między innymi z czego składa się powietrze, jak przepływa prąd elektryczny i jak reagują różne materiały pod wpływem ciekłego azotu. Pokaz bardzo zainteresował naszych uczniów, dlatego w przyszłości chętnie skorzystają z możliwości uczestniczenia w podobnych zajęciach.

Więcej…

 

Konkurs recytatorski

Więcej…14 marca 2019 r. w Wodzisławiu Śl. odbył się XX Powiatowy Konkurs Recytatorski pod patronatem Starosty Wodzisławskiego i Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego, w którym nasza uczennica Martyna SIKORA zdobyła wyróżnienie.

Więcej…

 

Konkurs matematyczny

11 marca uczennica klasy VIIa Anna Marcol została laureatką Powiatowego Konkursu z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem

Więcej…

 

Ciekawy pokaz

W dniu 07.03.2019 odbył się, po raz pierwszy w naszej szkole, pokaz przeprowadzony przez firmę Prevac z Rogowa. Na zaproszenie

Więcej…

 

Konkurs SKO rozstrzygnięty!

Więcej…Dnia 04.03 został podsumowany szkolny konkurs plastyczny SKO „Promujemy oszczędzanie”.

Więcej…

 

Bohater tygodnia cd

Zapraszamy to fotorelacji kolejnych bohaterów klasy I a.

Więcej…

 

Szkolny konkurs recytatorski

Więcej…W ubiegły czwartek w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski przeznaczony dla uczniów klas IV - VI. W potyczkach wzięło udział czternaścioro młodych recytatorów, którzy prezentowali wybrane wiersze oraz fragmenty prozy.

Więcej…

 

„Ja i mój zawód w przyszłości”

6 lutego 2019r jury w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim rozstrzygnęło konkurs „Ja i mój zawód w przyszłości”. Wpłynęło 20 prac konkursowych. W tym 3 prace z naszej szkoły: Emilii Błaszczok i Magdaleny Jakubczyk, Majki Machnik i Martyny Sikory oraz Pawła Mojżesza i Kamila Czoka z VIIIa.

Więcej…

 

Rekrutacja do klasy pierwszej

Zgłoszenia i rekrutacja
na rok 2019/2020 - do klasy pierwszej
Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka
w Czyżowicach

Więcej…

 
Więcej artykułów…