26 finał WOŚP

Więcej…14 stycznia 2018r. w naszej szkole zlokalizowany będzie Sztab z okazji 26-tego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do współpracy zgłosiło się 25 wolontariuszy z naszej szkoły. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Sztabu w tym dniu.

Więcej…

 

Wizyta Świętego Mikołaja

Więcej…Uczniowie szczególnie najmłodszych klas z niecierpliwością oczekiwały Św. Mikołaja, który miał przynieść upragnione prezenty. Tak też się stało. Św. Mikołaj ze swoją świtą pojawił się już rano odwiedzając poszczególne klasy. Swoją obecnością z workiem prezentów sprawił dzieciom wiele radości, odpowiadał także na wszystkie zadane pytania. Zawitał do wszystkich, którzy

Więcej…

 

Zabawy andrzejkowe

Więcej…

W dniu 30 listopada 2017 r. Rada Młodzieżowa zorganizowała zabawy andrzejkowe dla najmłodszych klas naszej szkoły. Przygotowano 5 stoisk, w których każdy znalazł coś dla siebie. Św. Andrzej dał nam znać, co się z nami będzie dziać.

Więcej…

 

Konkurs "Jestem w Gazecie!"

Serdecznie gratuluję uczestnictwa uczniów w wojewódzkim konkursie "Jestem w Gazecie!"

W okolicznościowej publikacji pokonkursowej znalazły się prace:

Więcej…

 

Dzień Misia

Więcej…24 listopada br. w naszej szkole zrobiło się bardzo wesoło i kolorowo, a to za sprawą dużej ilości sympatycznych MISIÓW.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, dzieci przybyły do szkoły z pluszowymi towarzyszami.

Więcej…

 

Wojewódzki konkurs leksykalny z języka angielskiego.

Więcej…W dniu 21 listopada 2017 w Szkole Podstawowej w Skrzyszowie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród wojewódzkiego konkursu leksykalnego z języka angielskiego ENGLISH VOCABULARY GENIUS (zwanym również EVG). Uczniowie szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych walczyli między sobą o tytuł Geniusza Słówek. Z naszej szkoły

Więcej…

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Więcej…Dobiegł końca pierwszy etap Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, który w naszej szkole realizowany był od 6 do 23 listopada.  Do  etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 988910