DropInWindow

Kolejne sukcesy naszych pływaków

Więcej…W dniu 10.10.2019 r. na basenie Nautica w Gorzycach odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie.

Organizatorem zawodów byli: Gmina Gorzyce, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. oraz GOTSiR Nautica w Gorzycach.

W zawodach udział wzięły szkoły z terenu naszej gminy jak również SP 1,2,10,17 z Wodzisławia, SP Tworków, SP Bieńkowice, SP Skrzyszów. W sumie w zawodach wystąpiło 135 zawodników.

Nasz szkoła wystawiła aż 20 zawodników.

Więcej…

 

Podziękowania

Więcej…Dyrekcja oraz pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu Zdroju dziękują dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz rodzicom Szkoły Podstawowej im. W. Woźniaka w Czyżowicach za życzliwość oraz za udzieloną pomoc rzeczową.

 

Betlejem w Jastrzębiu Zdroju

Więcej…

 

W bibliotece szkolnej organizowana jest zbiórka dla Zakładu Leczniczo – Opiekuńczego BETLEJEM w Jastrzębiu Zdroju.

Dary takie jak: chusteczki nawilżane, pampersy kremy na odparzenia, składać można w bibliotece szkolnej do końca listopada br.

Szczegóły na plakatach.

 

Mój przyjaciel Miś

Więcej…

Od 2002 roku 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny - Mój przyjaciel MIŚ dla uczniów z kl. I – III.

Pluszowy Miś od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu dzieląc z nimi chwile radości, bywa również powiernikiem smutków i lęków. Miś stał się również jednym z ulubionych bohaterów literatury dziecięcej i na stałe zagościł w świecie bajek.

Więcej…

 

Półfinał w piłce nożnej.

Więcej…9.10.2019 r. na czyżowickim orliku rozegrane zostały eliminacje do półfinału powiatu w piłce nożnej chłopców z rocznika 2007-2009. Drużyna z Czyżowic w składzie: Juszczyk Kamil, Goły Wojciech, Lis Konrad, Szryt Cezary, Szczyrba Antoni, Szpejcher Stanisław, Gawliczek Filip, Ogierman Wojciech, Szermuszyn Oliwier spisała się na medal zajmując I miejsce.

Więcej…

 

Weekend z mapą

Więcej…Uczniowski Klub Sportowy "SPARTA" Czyżowice zaprasza 12 października 2019 r. na "Weekend z mapą" - zawody w biegu na orientację.

Szczegółowe informacje na plakacie oraz stronie: weekendzmapa.wordpress.com

 

Październik miesiącem bibliotek szkolnych

Więcej…W tym miesiącu szczególnie gorąco zachęcam wszystkich uczniów do wypożyczania książek z naszej szkolnej biblioteki, gdyż klasa, która wypożyczy ich najwięcej, otrzyma dyplom i słodycze. Oprócz tego zapraszam do obejrzenia gazetki tematycznej i wystawy „uczniowskich zakładek”. Nadal zbieramy potrzebne rzeczy dla psów i kotów.

Więcej…

 

Opieka zdrowotna uczniów

Zgodnie z art 10 ust 1 pkt 7 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r – Prawo Oświatowe (Dz.U.2019.1148) organ prowadzące szkołę – Gmina Gorzyce, przekazuje informacje o podmiotach wykonujących działalność leczniczą udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresie leczenia stomatologicznego

Więcej…

 

Klasa 1b zasadziła swoje drzewo!

Więcej…4 października uczniowie klasy 1b swoje piątkowe zajęcia rozpoczęli inaczej niż dotychczas. W ramach realizowanych w tym tygodniu lekcji przyrodniczych, związanych z lasem i jesienią, dzieci posadziły na placu szkolnym swoje klasowe drzewko.

Więcej…

 

Europejski Tydzień Sportu

Więcej…W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 27.09.2019 r. w naszej szkole odbyły się kolejne już zawody lekkoatletyczne – trójbój LA.

Konkurencjami trójboju były dyscypliny:

Więcej…

 

Okulary dla Afryki!

Więcej…Nasza szkoła włączyła się w kolejną edycję zbiórki „Okulary dla Afryki”, którą wspólnie z Fundacją DZIECI AFRYKI organizuje KLINIKA OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii. Przekazaliśmy kilkadziesiąt sztuk okularów korekcyjnych

Więcej…

 
Więcej artykułów…

Polityka plików cookies TUTAJ