Spotkanie z Panią Hanną Pasterny

Więcej…4 kwietnia 2018r. odbyło się spotkanie z Panią Hanną Pasterny – podróżniczką, pisarką, działaczką społeczną oraz osobą niewidomą. Spotkanie to zostało zorganizowane dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców w porozumieniu z pedagogiem i psychologiem szkolnym. W spotkaniu brali udział uczniowie klas VII oraz oddziałów gimnazjalnych. Głównymi

Więcej…

 

Wojewódzki finał piłki nożnej

Więcej…Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku finał wojewódzki w kategorii U10 (rocznik 2008-09)

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 17 lat. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1,6 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Więcej…

 

Pasowanie na czytelnika

Więcej…6 kwiecień br. pierwszy raz w nowym pomieszczeniu biblioteki szkolnej odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klasy I a i I b. Na uroczystość uczniowie przybyli z wychowawcami: p. Michaliną Kucza i p. Wiesławą Szuścik. Swoją obecnością zaszczycił nas również pan dyrektor Aleksander Kucza, który pasował każdego pierwszaka na czytelnika naszej szkolnej biblioteki.

Więcej…

 

Zajęcia integracyjne

Więcej…„Inni, a jednak tacy sami – tolerancja zbliża ludzi”

28 marca 2018r. uczniowie klasy IVb wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Kurek oraz pedagogiem Panią Pauliną Sosnecką-Oleś udali się na zajęcia integracyjne do Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim.

Więcej…

 

Rady przedegzaminacyjne dla gimnazjalistów

Niezbędnik gimnazjalisty:

  1. Nie ucz się w nocy – na powtarzanie materiału jest już za

Więcej…

 

Przegląd Palm Wielkanocnych

Więcej…XV PRZEGLĄD PALM WIELKANOCNYCH W TURZY ŚL.

Z inicjatywy Rady Rodziców dziewczyny kółka plastycznego działającego w świetlicy szkolnej podjęły się wykonania dwumetrowej palmy wielkanocnej. W czasie twórczej pracy zaprosiliśmy przedstawicielkę KGW Czyżowice p. Janinę Patas, która pomogła nam zrobić nasze „wspólne dzieło”. 25 marca wzięłyśmy udział w

Więcej…

 

Mam talent

Więcej…23 marca 2018 r., jak co roku z okazji pierwszego dnia wiosny, zaprosiliśmy młodzież na szkolną galę ,,Mam talent”. Taka formuła sprawdzała się w Gimnazjum im.ks.dr Gustawa Klapucha i prawdopodobnie znajdzie swe miejsce w kalendarzu Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach, bo została przyjęta z entuzjazmem przez obecnych uczniów klas III – VII i oddziałów gimnazjalnych.

Więcej…

 

Nocka w świetlicy

Więcej…W nocy z 19 na 20 marca odbyła się "nocka" w świetlicy szkolnej dla 12 dziewczyn z kółka plastycznego. Plan został całkowicie wypełniony i zrealizowany, a cel integracji grupy i twórczej pracy osiągnięty. Na samym początku przygotowaliśmy naszą świetlicę do spania rozkładając materace i przypomniałyśmy wcześniej podpisany i zatwierdzony regulamin.

Więcej…

 

Wyniki "WIELKANOCNY BARANEK"

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIELKANOCNY BARANEK"

W dniu 23 marca 2018r, komisja w składzie : Renata Gołąbek, Magdalena Miśków, Zuzanna Hanc postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Więcej…

 

Konkurs Recytatorski I-III

Więcej…

Dnia 15 marca br. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III pt. „Słońce, słońce, życie”. W konkursie wzięło udział 16 uczestników.

 

Więcej…

 

Konkurs "Poznajemy kulturę..."

Więcej…W dniu 15.03.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim odbył się konkurs pt. "Poznajemy kulturę Hiszpanii i Włoch" pod honorowym patronatem PODN. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć uczniów Naszej szkoły pod opieką p. Anny Hajdugi.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 1079264